VII. Nemzetközi HETHLAND Balatoni Feeder Kupa

2022. május 4-8.

Röviden a versenyről

A hagyománnyá vált Nemzetközi Hethland Balatoni Feeder Kupának hatodik alkalommal ad helyet a déli part csodálatos gyöngyszeme, a leghosszabb szabad strand Zamárdiban. Technikai bázisunk a Zamárdi – Hethland Zamárdi VSZ Üdülő évről évre gondoskodik versenyünk ellátásáról és zavartalan működéséről.

A verseny időpontja: 2022. május 4-8.

Versenykiírás, szabályok

A versenyzőket 6 szektorra osztjuk. Az értékelés szektoronként történik, a nap végén a szektorok eredményei megtekinthetőek lesznek az üdülő területén, viszont a helyezéseket a verseny utolsó napján hirdetjük majd!

Szabályok: 1 db feeder bot, 1 db horog, a módszer szabadon választható. Etető anyag: 12 liter, élőcsali 2,5 l (szúnyog kizárva). Előke és horog méret szabadon választható, methood módszer is engedélyezett. A bajnoki címhez a 2 fordulóban elért összesített eredmény számít.

Szabályok (gyermekek): 1 db úszós spic bot, 1 horog. Felszerelést, etetőanyagot, csalit minden kedves gyermeknek biztosítunk.

A résztvevőknek rendelkeznie kell érvényes állami jeggyel, külföldi versenyzők részére turista jegy váltható.

VII. Nemzetközi Hethland Balatoni Feeder Kupa nevezési lista

 

Sorszám Név Csapat Ország Zászló
1 Nagy Endre   Magyarország Magyarország
2 Bálint Attila Mahor Magyarország Magyarország
3 Pellek Attila Pelatti Fishing Magyarország Magyarország
4 Vajthó Ferenc Kizofish Magyarország Magyarország
5 Fenyvesi Tamás   Magyarország Magyarország
6 Kander Attila Bandy Magyarország Magyarország
7 Kovács Pál   Szlovákia Szlovákia
8 Fodor Attila   Szlovákia Szlovákia
9 Bachman László   Szlovákia Szlovákia
10 Nagy Zoltán   Szlovákia Szlovákia
11 Kiss József   Szlovákia Szlovákia
12 Menyhárt István   Szlovákia Szlovákia
13 Haár József   Szlovákia Szlovákia
14 Sárközi István   Szlovákia Szlovákia
15 Bokor Lajos   Szlovákia Szlovákia
16 Lantaj Ján   Szlovákia Szlovákia
17 Melichar Milán   Szlovákia Szlovákia
18 Mónosi Ferenc   Szlovákia Szlovákia
19 Danka Mária Stég – MATRIX Magyarország Magyarország
20 Smitola István Stég – MATRIX Magyarország Magyarország
21 Sipos Zsolt Stég -TLK Magyarország Magyarország
22 Virlics László Stég -TLK Magyarország Magyarország
23 Böcsödi László Stég -TLK Magyarország Magyarország
24 Thoma Tímea Stég -TLK Magyarország Magyarország
25 Megyeri Csaba No1 Baits Magyarország Magyarország
26 Máthé Péter Stég -TLK Magyarország Magyarország
27 Peter Ferian Team Energofish Austria Ausztria
28 Super Péter Team Energofish Austria Ausztria
29 Gerhart Fritz Team Energofish Austria Ausztria
30 Christian Seibenhofer Team Energofish Austria Ausztria
31 Patrick Weihrauch Team Energofish Austria Ausztria
32 Niko Pöchland Team Energofish Austria Ausztria
33 Kevin Pöchland Team Energofish Austria Ausztria
34 Trokán Péter Horgász Nagykövet Magyarország Magyarország
35 Bartáh Attila Horgász Nagykövet Magyarország Magyarország
36 Straub Desző Horgász Nagykövet Magyarország Magyarország
37 Erdei Zsolt Horgász Nagykövet Magyarország Magyarország
38 Zubor Zsolt Kizofish Magyarország Magyarország
39 Papp Zoltán Top mix Magyarország Magyarország
40 Kerkes Ernő Top mix Magyarország Magyarország
41 Horváth Tibor   Magyarország Magyarország
42 Salamon László Admirális Fishing Baja Magyarország Magyarország
43 Németh Balázs TRABUCCO Magyarország Magyarország
44 Hoffmann Ferenc Top mix Magyarország Magyarország
45 Ács Gergely Sándor   Magyarország Magyarország
46 Szíjártó Róbert   Magyarország Magyarország
47 Bodó György   Magyarország Magyarország
48 László Zoltán NEXUS FISHING Magyarország Magyarország
49 Vida Krisztián   Magyarország Magyarország
50 Király József   Magyarország Magyarország
51 Démuth Pál   Magyarország Magyarország
52 Molnár Róbert   Szlovákia Szlovákia
53 Varga István Tüsi csapat Magyarország Magyarország
54 Harangi Sándor Tapolca feeder team Magyarország Magyarország
55 Pölöskei Zsolt   Magyarország Magyarország
56 Pál Sándor Pál-Team Magyarország Magyarország
57 Pál Dávid Pál-Team Magyarország Magyarország
58 Pál Roland Pál-Team Magyarország Magyarország
59 Fahrngruber Christian   Ausztria
60 Langbauer Gregor   Ausztria
61 Roll Andreas   Ausztria
62 Gassner Hans   Ausztria
63 Forgó Attila NEXUS FISHING Magyarország Magyarország
64 Vőneki Dezső Kizofish Magyarország Magyarország
65 Finta András Kizofish Magyarország Magyarország
66 Jan Rezac 2HM Cseh Köztársaság
67 Schneider Peter   Ausztria
68 Pavel Sicak 2HM Cseh Köztársaság
69 Mészáros Szabolcs Cserkész Team Magyarország Magyarország
70 Juhász János   Magyarország Magyarország
71 Makovinyi Tibor Kék Dunai HE Magyarország Magyarország
72 Zelenàk György Nexus Fishing Magyarország Magyarország
73 Horváth Zoltán   Magyarország Magyarország
74 Bánfi János   Magyarország Magyarország
75 Zentai Gábor   Ausztria
76 Kis Levente   Magyarország Magyarország
77 Deák Ákos Bivalyos Feeder Team Magyarország Magyarország
78 Kozsán Péter Aluflokk Feeder Team Magyarország Magyarország
79 Bathó János   Magyarország Magyarország
80 Pölöskei László   Magyarország Magyarország
81 Sebastian Händler   Ausztria
82 Stefan Hemmert   Ausztria
83 Fodor József Bivalyos Feeder Team Magyarország Magyarország
84 Apáthy Sebastián Flórián Balatoni Horgász Fórum Magyarország Magyarország
85 Pálfi Gábor Kizofish Magyarország Magyarország
86 Borbás Zoltán Kizofish Magyarország Magyarország
87 Dienes Martin Jenő Aluflokk Feeder Team Magyarország Magyarország
88 Csankó Péter   Magyarország Magyarország
89 Stanka József Kertdoki Alsóörs Magyarország Magyarország
90 Csapó Tamás   Magyarország Magyarország
91 Köles Zoltán   Magyarország Magyarország
92 Laki János   Magyarország Magyarország
93 Szép Zoltán   Magyarország Magyarország
94 Holló Mihály   Magyarország Magyarország
95 Becsei József   Magyarország Magyarország
96 Szalai Gábor   Magyarország Magyarország
97 Kránczi Róbert   Magyarország Magyarország
98 Franz Artmüller   Ausztria
99 Szabó Gábor A Dunai Horgászok Team Magyarország Magyarország
100 Sztankovics András Bivalyos Feeder Team Magyarország Magyarország
101 Gaál Levente Aluflokk Feeder Team Magyarország Magyarország
102 Szövérfi Balázs   Magyarország Magyarország
103 Jobbágy Balázs   Magyarország Magyarország
104 Veiland Gyula   Magyarország Magyarország
105 Becsey Károly SZEGED FISH Magyarország Magyarország
106 Nagy István   Magyarország Magyarország
107 Csepregi Zsolt   Magyarország Magyarország