VI. Nemzetközi HETHLAND Balatoni Feeder Kupa

2020. Szeptember 23-27.

Röviden a versenyről

A hagyománnyá vált Nemzetközi Hethland Balatoni Feeder Kupának hatodik alkalommal ad helyet a déli part csodálatos gyöngyszeme, a leghosszabb szabad strand Zamárdiban. Technikai bázisunk a Zamárdi – Hethland Üdülő évről évre gondoskodik versenyünk ellátásáról és zavartalan működéséről.

A verseny időpontja: 2020. szeptember 23-27. Idén is gondoltunk a gyermekekre, szombati versenynapon előzetes nevezést követően megrendezzük 15 fő részvételével az ingyenes horgászversenyt.

(Feltöltés alatt…)

Versenykiírás, szabályok

A versenyzőket 6 szektorra osztjuk. Az értékelés szektoronként történik, a nap végén a szektorok eredményei megtekinthetőek lesznek az üdülő területén, viszont a helyezéseket a verseny utolsó napján hirdetjük majd!

Szabályok: 1 db feeder bot, 1 db horog, a módszer szabadon választható. Etető anyag: 12 liter, élőcsali 2,5 l (szúnyog kizárva). Előke és horog méret szabadon választható, methood módszer is engedélyezett. A bajnoki címhez a 2 fordulóban elért összesített eredmény számít.

Szabályok (gyermekek): 1 db úszós spic bot, 1 horog. Felszerelést, etetőanyagot, csalit minden kedves gyermeknek biztosítunk.

A résztvevőknek rendelkeznie kell érvényes állami jeggyel, külföldi versenyzők részére turista jegy váltható.

VI. Nemzetközi Hethland Balatoni Feeder Kupa nevezési lista

Sorszám Nevező Csapat Zászló Ország
1 Danka Mária Stég Product Magyarország Magyarország
2 Smitola István Stég Product Magyarország Magyarország
3 Horváth Gyula Stég Product Magyarország Magyarország
4 Suszter Gyula Stég Produkt Magyarország Magyarország
5 Balázs János Stég Produkt Magyarország Magyarország
6 Németh Balázs TRABUCCO Magyarország Magyarország
7 Fekete Sándor   Magyarország Magyarország
8 Balázs Zsolt   Magyarország Magyarország
9 Nagy Endre   Magyarország Magyarország
10 Mayer Attila   Magyarország Magyarország
11 Bálint Attila Mahor Magyarország Magyarország
12 Pölöskei Zsolt   Magyarország Magyarország
13 Knežević Ljubomir Békavár Magyarkanizsa Szerbia Szerbia
14 Dobó Rudolf Békavár Magyarkanizsa Szerbia Szerbia
15 Novák László Békavár Magyarkanizsa Szerbia Szerbia
16 Sóti János Békavár Magyarkanizsa Szerbia Szerbia
17 Takács István Békavár Magyarkanizsa Szerbia Szerbia
18 Bata Ferenc Békavár Magyarkanizsa Szerbia Szerbia
19 Csajághy Zsolt Lantos Mix Magyarország Magyarország
20 Zsigmond Mihály Lantos Mix Magyarország Magyarország
21 Szanyi Nagy Zsolt Lantos Mix Magyarország Magyarország
22 Apáthy Sebastian Flórián Balatoni Horgász Fórum Magyarország Magyarország
23 Italy   Italy Italy
24 Domenico Nizzoli   Italy Italy
25 Alessandro Scarponi   Italy Italy
26 Erdei Zsolt   Magyarország Magyarország
27 Finta András Kizofish Magyarország Magyarország
28 Trokán Péter   Magyarország Magyarország
29 Vajthó Ferenc Kizofish Magyarország Magyarország
30 Baráth Attila   Magyarország Magyarország
31 Csőre Gábor színművész   Magyarország Magyarország
32 Szabó-Petró Heni Baits Factory Magyarország Magyarország
33 Salamon László Admirális Fishing Baja Magyarország Magyarország
34 Straub Dezső Kizofish Magyarország Magyarország
35 Méhes László   Magyarország Magyarország
36 Hollandia   Hollandia Hollandia
37 Hollandia   Hollandia Hollandia
38 Papp Zoltán Top-mix Magyarország Magyarország
39 Papp Tibor Top-mix Magyarország Magyarország
40 Varga János Top-mix Magyarország Magyarország
41 Mikus Károly Top-mix Magyarország Magyarország
42 Peter Ferian Team Energofish Austria Ausztria Ausztria
43 Szuper Péter Team Energofish Austria Ausztria Ausztria
44 Markó Dániel Team Energofish Austria Ausztria Ausztria
45 Markus Fürstaller Team Energofish Austria Ausztria Ausztria
46 Josef Panzl Team Energofish Austria Ausztria Ausztria
47 Peter Ferian I. Team Energofish Austria Ausztria Ausztria
48 Kevin Pöhland Team Energofish Austria Ausztria Ausztria
49 Miko Pöhland Team Energofish Austria Ausztria Ausztria
50 Peter Ferian II. Team Energofish Austria Ausztria Ausztria
51 Ausztria Team Energofish Austria Ausztria Ausztria
52 Zentai Gábor   Ausztria Ausztria
53 Bathó János Dovit Feeder Team Magyarország Magyarország
54 Ács Gergely Sándor   Magyarország Magyarország
55 Bánfi János TRAPER MVDE Feeder Team Magyarország Magyarország
56 Bereczki Ferenc Browning-Katus Feeder Team Magyarország Magyarország
57 Kis Levente Browning-Katus Feeder Team Magyarország Magyarország
58 Horváth-Varga Péter Browning-Katus Feeder Team Magyarország Magyarország
59 Bánfi Zénó   Magyarország Magyarország
60 Hangyál Dávid Promix Feeder Team Magyarország Magyarország
61 Balogh János Promix Feeder Team Magyarország Magyarország
62 Jivan Norbert Team Feeder Store Magyarország Magyarország
63 Vajas Ferenc Team Feeder Store Magyarország Magyarország
64 Vajas János Team Feeder Store Magyarország Magyarország
65 Tóth János   Magyarország Magyarország
66 Pál Sándor Pál-Team Magyarország Magyarország
67 Pál Roland Pál-Team Magyarország Magyarország
68 Pál Dávid Pál-Team Magyarország Magyarország
69 László Zoltán NEXUS FISHING Magyarország Magyarország
70 Kiss Gábor Szeged Feeder Team Magyarország Magyarország
71 Tóth László Szeged Feeder Team Magyarország Magyarország
72 Becsei József Szeged Feeder Team Magyarország Magyarország
73 Francesco Gargantini   Italy Italy
74 Gianluca Baruffaldi   Italy Italy
75 Lauro Franciosi   Italy Italy
76 Monelli Cristian   Italy Italy
77 Claudio Giaconi   Italy Italy
78 Favagrossa Dario   Italy Italy
79 Italy   Italy Italy
80 Lama Sergio   Italy Italy
81 Jilles Bijsterveld   Italy Italy
82 Eusebio Bordetas Moran   Italy Italy
83 Kander Attila Bandy Magyarország Magyarország
84 Németh István   Magyarország Magyarország
85 Botka József   Magyarország Magyarország
86 Sedon Ferenc Sedry Magyarország Magyarország
87 Bodó György   Magyarország Magyarország
88 Varga István Tüsi csapat Magyarország Magyarország
89 Kelemen Richárd Kelemen Team Magyarország Magyarország
90 Szijártó Róbert   Magyarország Magyarország
91 Tóth Norbert Cserkész Team Magyarország Magyarország
92 Mészáros Szabolcs Cserkész Team Magyarország Magyarország
93 Harangi Sándor Balatoni Horgász Szövetség Magyarország Magyarország
94 Horváth Zoltán   Magyarország Magyarország
95 Bokor Lajos   Szlovákia Szlovákia
96 Bachman László   Szlovákia Szlovákia
97 Fodor Attila   Szlovákia Szlovákia
98 Nagy Zoltán   Szlovákia Szlovákia
99 Gažo Milan   Szlovákia Szlovákia
100 Gyurkovits József   Szlovákia Szlovákia
101 Haár József   Szlovákia Szlovákia
102 Haššo Jaroslav   Szlovákia Szlovákia
103 Hikkel Imrich   Szlovákia Szlovákia
104 Jarábek Attila   Szlovákia Szlovákia
105 Karvaš Kamil   Szlovákia Szlovákia
106 Lantaj Ján   Szlovákia Szlovákia
107 Kiss József   Szlovákia Szlovákia
108 Kovács Pál   Szlovákia Szlovákia
109 Annus Gábor   Szlovákia Szlovákia
110 Heizer Izidor   Szlovákia Szlovákia
111 Pápai Ferenc   Szlovákia Szlovákia
112 Melichar Milán   Szlovákia Szlovákia
113 Menyhárt István   Szlovákia Szlovákia
114 Mónosi Ferenc   Szlovákia Szlovákia
115 Sárközi István   Szlovákia Szlovákia
116 Szelle Norbert   Szlovákia Szlovákia
117 Takács Tibor   Szlovákia Szlovákia
118 Tomanovics Sándor   Szlovákia Szlovákia
119 Tomanovics Attila   Szlovákia Szlovákia
120 Farkas Attila   Szlovákia Szlovákia
121 Tuka Ferenc   Szlovákia Szlovákia
122 Szlovákia   Szlovákia Szlovákia
123 Szlovákia   Szlovákia Szlovákia
124 Szlovákia   Szlovákia Szlovákia
125 Pataki Csaba Carp Zoom Magyarország Magyarország
126 Magyarország Carp Zoom Magyarország Magyarország
127 Kovács Csaba Hungary Feeder Team Magyarország Magyarország
128 Kálló Kornél Hungary Feeder Team Magyarország Magyarország
129 Laki János   Magyarország Magyarország
130 Dr. Szandi Tamás   Magyarország Magyarország
131 Szarka Imre Traper-M. Van Den Eynde Magyarország Magyarország
132 Kurucz József Spotted Fin Hungary Magyarország Magyarország
133 Geröly Tibor Spotted Fin Hungary Magyarország Magyarország
134 Lendvai József Spotted Fin Hungary Magyarország Magyarország
135 Korsós Viktor Korsós Team Magyarország Magyarország
136 Vörös Tibor Traper-M. Van Den Eynde Magyarország Magyarország
137 Becsei Károly   Magyarország Magyarország
138 Dinnyés Ferenc   Magyarország Magyarország

VI. Nemzetközi Hethland Balatoni Feeder Kupa tartalékos lista

Sorszám Nevező Csapat Zászló Ország
1 Lakatos Erik   Magyarország Magyarország
2 Szél Gábor CFB Team Magyarország Magyarország
3 Csepregi Zsolt   Magyarország Magyarország
4 Dienes Martin Jenő   Magyarország Magyarország
5 Farkas István   Magyarország Magyarország
6 Pölöskei László Pöli Team Magyarország Magyarország
7 Pécz Imre   Magyarország Magyarország
8 Pellek Attila   Magyarország Magyarország
9 Laczi Zsolt   Magyarország Magyarország
10 Vanya József Energofish Szenc Szlovákia Szlovákia
11 Pálfi Gábor   Magyarország Magyarország
12 Szalay Tibor Catch & Drink Carp Team   Magyarország Magyarország
13 Bajkai Botond Spottedfin Hungary Magyarország Magyarország
14 Jan Rezac 2HM Cseh Köztársaság Cseh Köztársaság
15 Jr Jan Rezac   Cseh Köztársaság Cseh Köztársaság
16 Marek Smitmajer   Cseh Köztársaság Cseh Köztársaság
17 Pásztor Szabolcs CFB Team Magyarország Magyarország
18 Budavári Zsolt CFB Team Magyarország Magyarország
19 Kele József   Magyarország Magyarország
20 Borbás Zoltán   Magyarország Magyarország
21 Zubor Zsolt   Magyarország Magyarország
22 Szabó Tamás   Magyarország Magyarország
23 Prímás Tibor Tüsi csapat Magyarország Magyarország
24 Kulcsár Zoltán Kulcsár Feederfishing Magyarország Magyarország
25 Gulyás László Cserkész Team Magyarország Magyarország
26 Horváth Attila Sneci Team Magyarország Magyarország
27 Vida Krisztián   Magyarország Magyarország
28 Dávid Márk Garbolino Magyarország Magyarország
29 Kozsán Péter   Magyarország Magyarország
30 Kolos Luliák   Magyarország Magyarország
31 Kozsán Péter   Magyarország Magyarország
32 Kolos Luliák   Magyarország Magyarország