letöltés .pdf-ben

Úszós versenyek

04.08. V. Maconka Barátai Szuperkupa 1. forduló, Maconkai-víztározó K
04.14–15. WalterLand Masters, Maty-ér K
04.22–23. VII. Tubertini Kupa, Maty-ér R
05.06–07. XVI. Top Mix Kupa, Mária-csatorna R
05.13. V. Maconka Barátai Szuperkupa 2. forduló, Maconkai-víztározó K
05.20–21. Európa-bajnokság – Olaszország, Cavanello VB-EB
06.02–04. LIV. OEHB elődöntő, Alcsi-sziget OB
06.09–10. Veterán és MLS VB – Szerbia, Kanjiza VB-EB
06.24. V. Maconka Barátai Szuperkupa 3. forduló, Maconkai-víztározó K
06.30– 07.02. LIV. Utánpótlás OB – U15, Bogyiszló / U20-25, Dunakiliti OB
07.15. V. Maconka Barátai Szuperkupa 4. forduló, Maconkai-víztározó K
07.15–16. XI. Timár–Exner Kupa, Velencei-tó R
07.21–23. LIV. Női OB, Győri-iparcsatorna OB
07.29–30. Klub VB – Franciaország, Saint-Quentin VB-EB
07.29–30. LIV. OHCSB, Maty-ér OB
08.04–06. Veterán és MLS OB, Nagykunsági-főcsatorna OB
08.12–13. Utánpótlás VB Írország, Inniskarra VB-EB
08.17–19. XXV. Klubcsapatok OB, Maty-ér OB
08.26–27. Női VB – Magyarország, Alcsi-sziget VB
09.02. V. Maconka Barátai Szuperkupa 5. forduló, Maconkai-víztározó K
09.09–10. Nemzetek VB – Belgium, Ronquiéres VB-EB
09.16–17. Maros Mix Kupa, Maty-ér K
09.21–24. LIV. OEHB döntő, Nagykunsági-főcsatorna OB
 

Pontyfogó versenyek

04.20–23. XII. ABMC Nemzetközi Kupa, Maconkai-víztározó K
04.23–29. III. IBCC Nemzetközi Kupa, Balaton K
05.24–28. III. Deseda Kupa, Deseda-tó K
06.11–16. XII. EPBC–XXVII. Maconka Nemzetközi Kupa, Maconkai-víztározó K
06.22–25. IX. Pontyfogó OB 1. forduló, Deseda-tó OB
07.20–23. IX. Pontyfogó OB 2. forduló, Deseda-tó OB
08.31–09.03. Deseda Open Őszi Pontyfogó Kupa, Deseda-tó K
09.10–15. XIII. EPBC–XXVIII. Maconka Nemzetközi Kupa, Maconkai-víztározó K
09.20–23. Pontyfogó VB – Magyarország, Deseda-tó VB
09.30–10.07. V. Nemzetközi Balatoni Bojlis Horgászverseny, Balaton K
10.12–15. IX. Pontyfogó OB 3. forduló, Maconkai-víztározó OB
 

Jelmagyarázat

Országos bajnokság OB
Világbajnokság - hazai rendezés VB
VB - EB VB-EB
Kiemelt verseny K
Ranglista verseny R

Feeder versenyek

04.01–02. Feeder Klubcsapat VB – Spanyolország, Valencia VB-EB
04.08. V. Maconka Barátai Szuperkupa 1. forduló, Maconkai-víztározó K
04.08–09. VII. Tubertini Feeder Kupa, Maty-ér R
04.16. Daiwa Feeder Challenge, Maty-ér K
04.29–30. IV. Top Mix–Preston Feeder Kupa, Mária-csatorna R
05.13. V. Maconka Barátai Szuperkupa 2. forduló, Maconkai-víztározó K
05.13–14. III. Nemzetközi Heathland Feeder Kupa, Balaton K
05.26–28. II. Klubcsapatok Feeder OB, Mária-csatorna OB
06.10–11. Lantos Mix–Nevis Feeder Kupa, Tiszakécskei Holt-Tisza R
06.24. V. Maconka Barátai Szuperkupa 3. forduló, Maconkai-víztározó K
06.24–25. Feeder VB – Portugália, Cabecao VB-EB
07.07–09. VII. Feeder OB – Sukoró, Velencei-tó OB
07.15. V. Maconka Barátai Szuperkupa 4. forduló, Maconkai-víztározó K
07.22–23. II. Method Feeder OB, Ötös Hárs víztározó OB
09.02 V. Maconka Barátai Szuperkupa 5. forduló, Maconkai-víztározó K
10.07–08. Maros Mix Feeder Kupa, Maty-ér R
 

Pergető, műlegyes, casting versenyek

04.22–23. XI. Műlegyező OB 1. forduló, Gyöngyös-patak, Abért-tó OB
04.29–30. I. Parti Pergető OB selejtező, Zagyva, Tarna OB
05.14. XV. Csónakos Pergető OB 1. forduló, Markazi-víztározó OB
06.03–04. XI. Műlegyező OB 2. forduló, Sió-csatorna OB
06.03–04. I. Parti Pergető OB döntő, Ipoly OB
06.11. 24 órás Folyóvízi Pergető Triatlon 1. forduló, Dunakiliti K
07.02. 24 órás Folyóvízi Pergető Triatlon 2. forduló, Duna K
07.09. XV. Csónakos Pergető OB 2. forduló, Duna (esőnap 23.) OB
08.08. 24 órás Folyóvízi Pergető Triatlon 3. forduló, Tiszaroff K
09.02–03. Csónakos Pergető VB – Oroszország, Konakovo VB-EB
09.04–06. Senior-Veteran Casting VB – Lengyelország, Szamatoly VB-EB
09.05–11. Műlegyező VB – Szlovákia, Liptov VB-EB
09.16–17. Casting OB – Regöly OB
09.17. XV. Csónakos Pergető OB 3. forduló, Velencei-tó OB
10.01. Daiwa Pergető Kupa, Deseda-tó K
10.08. XV. Csónakos Pergető OB 4. forduló, Pécsi-tó OB
10.29. XV. Csónakos Pergető OB 5. forduló, Tisza-tó OB